UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@juliuszcesarz - Przeszkadza o tyle że jak widzę chodniki skute lodem, śniegiem od 1,5 miesiąca to widzę że priorytety totalnie poszły się..... tak zaniedbanego miasta dawno nie widziałem. Ludzie łamią nogi, ręce ale co tam. Bawmy się..... igrzyska, gawiedź zadowolona.


Anuluj