UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rusz dupę i kuj lód a nie czekasz ! Nie ma niewolnictwa, nawet skazani nie muszą tego robić a zima jaka jest to wszyscy widzą ! Do kogo te żal ? Oddajcie 800+ za rodzenie to będzie kasa na odśnieżania i kucia lodu....