UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@juliuszcesarz - Przeszkadza o tyle że jak widzę chodniki skute lodem, śniegiem od 1,5 miesiąca to widzę że priorytety totalnie poszły się..... tak zaniedbanego miasta dawno nie widziałem. Ludzie łamią nogi, ręce ale co tam. Bawmy się..... igrzyska, gawiedź zadowolona.