UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

mam 26 lat. Czy ja Pani/Panu ubliżam? Nazywam moher albo coś? Wymagacie kultury nie posiadając jej za grosz. Mamy z żona dwa auta, oba 2025 rok i prowadzimy firmę. Nikt nam nic nie daje.


Anuluj