Wybrany wątek opinii

Miasto zarządzane przez amatorów i karierowiczów z nadania partyjnego z partii na której czele stoi człowiek który panicznie walczył o obalenie rządu Jana Olszewskiego w obawie przed dekomunizacja i ujawnianiem ubeków i sbekow więc jak tu ma być dobrze?
Polexit (2026.02.11)
@Polexit - propisowski ujadacz w akcji-zdziwiony że jego brednie sa blokowane
chester (2026.02.11)
@Polexit - A i tak pogonił Śliwkę gamonia i cwaniaka do warszawki.
(2026.02.12)
@Polexit - Powiem więcej. nie mam pewności czy on nie walczył pod Grunwaldem po stronie krzyżaków
Hahaha (2026.02.12)
Powrót do komentarzy