Wybrany wątek opinii
Miasto zarządzane przez amatorów i karierowiczów z nadania partyjnego z partii na której czele stoi człowiek który panicznie walczył o obalenie rządu Jana Olszewskiego w obawie przed dekomunizacja i ujawnianiem ubeków i sbekow więc jak tu ma być dobrze?
Do moderacji
Odpowiedz
7
4
@Polexit - propisowski ujadacz w akcji-zdziwiony że jego brednie sa blokowane
Do moderacji
Odpowiedz
5
4
@Polexit - A i tak pogonił Śliwkę gamonia i cwaniaka do warszawki.
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
@Polexit - Powiem więcej. nie mam pewności czy on nie walczył pod Grunwaldem po stronie krzyżaków
Do moderacji
Odpowiedz
0
0