UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
czy ktoś się zastanowił co władze miasta zgotowały mieszkańcom ul. Kościuszki i Podchorążych. Urzędnicy miejscy obiecywali, że nie będzie ruchu ciężarowego, że będą nasadzenia chroniące przed hałasem i spalinami. Nie zrobiono nic. Nikt z kierowców nie przestrzega ograniczenia prędkości na Podchorążych, a w nocy mamy jazdę rajdowców. Jeszcze trochę zaczniemy spacerować po przejściu może ktoś usłyszy nasz głos
ssss