UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

czy ktoś się zastanowił co władze miasta zgotowały mieszkańcom ul. Kościuszki i Podchorążych. Urzędnicy miejscy obiecywali, że nie będzie ruchu ciężarowego, że będą nasadzenia chroniące przed hałasem i spalinami. Nie zrobiono nic. Nikt z kierowców nie przestrzega ograniczenia prędkości na Podchorążych, a w nocy mamy jazdę rajdowców. Jeszcze trochę zaczniemy spacerować po przejściu może ktoś usłyszy nasz głos

ssss

Anuluj