UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

w sumie logiczne wytłumaczenie. dla mnie ok, ale żebyście jeszcze przestrzegali przepisy i nie parkowali gdzie popadnie.

pani E.L

Anuluj