A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
No i palacza! Ale jaja !
Jeszcze raz, KMP w Elblągu składa wniosek o zatrudnienie pracownika cywilnego bo poprzedni jest na zwolnieniu, czeka na decyzję zwierzchnika tj. KWP w Olsztynie, ale ten nie ma wniosku na biurku bo papier jest gdzieś w finansach, więc rośnie frustracja w Tolkmicku. Filmik sie pojawia, KWP w Olszynie zapowiada odwołanie komendanta w Elblagu w tym samym czasie wszczyna kontole, ktorej wyników jeszcze nie ma, ale już KWP w Olsztynie dokonuje zmian kadrowych w pięciu jednostkach. Sorry to się kupy nie trzyma, ryba psuje się od góry, pozamiatać to powinni w Olsztynie bo coś nie działa zarządzanie z Olsztyna, a konsekwencje płaci 5 komend policji.
@Janusz Kowalski - Ty to ten janusz?
Uważam że powinien zostać komendantem w Elblągu. Policjant z Tolkmicka był zdenerwowany i mówił do swoich kolegów. Nie przesadzajmy mógł użyć gorszych słów i miałby rację.
Kiedy poleci tow Kierwinski? Tw POgłos.
Panie nowy komendancie. Proszę zapowadzić tu porządek w komendzie z funkcjonariuszami bo afera goni afer a ręka ręke myje. My mieszkańcy tego miasta domagamy się również stanowczo rzetelnego wyjaśnienia sprawy młodego Oliwiera który zginą w "niejasnych okolicznościach" a w wyjaśnienie sprawy powiązanych jest dwóch obecnie pańskich funkcjonariuszy. To takie podrzucone " Kukulcze jajo" po poprzedniku. Spraw jest więcej ale ta najbardziej bulwersuje opinie publiczną.
Wychodzi na to że podstawą do dobrze funkcjonującej jednostki policji jest bardzo dobre wykonywanie swoich obowiązków przez sprzątaczkę i palacza. Można powiedzieć że sprzątaczka i palacz stanowią podstawową komórkę policji.
Ze wsi do miasta i da sobie radę
Czemu nie pokazaliście miny Piaskowskiego ?
@Jawamwojtaniewybierałem - nigdy!!!