Wybrany wątek opinii
Ciekawe jakie "filmowe rolki" będzie nagrywał nowy komendant? Życzę mu trzeźwego spojrzenia na sprawy kadrowe. Budynek przy Al. Tysiąclecia oraz Królewickiej dobrze byłoby przewietrzyć i odświeżyć - dosłownie i metaforycznie. Natomiast odsunięty od pełnienia obowiązków powinien być również bohater filmiku z Tolkmicka. Za to jakiego języka używa, za to jak wyraża się o swojej pracy oraz swoich obowiązkach służbowych oraz przełożonych. Jeśli takich mamy policjantów to jacy są ci których ci policjanci ścigają? Policjant powinien świecić przykładem, przecież nie ma przymusu żeby tam pracować. Nie masz kwalifikacji, nerwy ci puszczają - idź z Bogiem szukaj łatwiejszej roboty. Tyle w temacie
Do moderacji
Odpowiedz
48
33
100 na 100
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
Jakby policjanci mieli być wywalani z roboty za wulgarny język, to mało kto by się tam ostał xD
Do moderacji
Odpowiedz
20
1
Uważam że powinien zostać komendantem w Elblągu. Policjant z Tolkmicka był zdenerwowany i mówił do swoich kolegów. Nie przesadzajmy mógł użyć gorszych słów i miałby rację.
Do moderacji
Odpowiedz
9
4
Nie ty zatrudniales nie ty będziesz zwalniać.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@bra - Ale poco to nagrywać i dawać do neta??jakieś popisówki to były??
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
Koledzy to puścili, a nie On...
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
Przekleństwa istnieją w każdym języku, czyli są ludzkości do czegoś potrzebne. Język ma wyrażać emocje. Była emocja, był język. Dosadność w tym przypadku uzasadniona.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@bra - Serio on ma kolegów? A jak kazał sprząstać radiowozy, to Qufa co też za to państwo płaci policjantom? a jak sam ma w piecu napalić to ajwaj. Nie pasuje niech się zwolni! Będzie inny kierownik co napali. A on niech Radzie Miejskiej przewodniczy polityk lokalny!
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
A stary nagrywał?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0