UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Uważam że powinien zostać komendantem w Elblągu. Policjant z Tolkmicka był zdenerwowany i mówił do swoich kolegów. Nie przesadzajmy mógł użyć gorszych słów i miałby rację.
bra
Uważam że powinien zostać komendantem w Elblągu. Policjant z Tolkmicka był zdenerwowany i mówił do swoich kolegów. Nie przesadzajmy mógł użyć gorszych słów i miałby rację.
bra