UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Uważam że powinien zostać komendantem w Elblągu. Policjant z Tolkmicka był zdenerwowany i mówił do swoich kolegów. Nie przesadzajmy mógł użyć gorszych słów i miałby rację.

bra

Anuluj