58
11.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie ty zatrudniales nie ty będziesz zwalniać.
Jerzy40 (2026.02.11)
Zabrakło sprzątaczki, ale została miotła... a ta jak pięknie wymiata, wszystkch zaspanych w komendach, tego nie było przez lata, podobnie będzię w urzędach, tyłki ktoś mocno zaspawał, stołkow nie da się ruszyć, szefunio tylko udawał, gdy śnieżek zaczął nam pruszyć, że ciepło jest w pododdziałach, jest komu sypać do pieca, lecz filmik puścili, na łamach, I nie zła teraz jest checa.
Bo główki ładnie polecą (2026.02.11)
Tekturowe państwo.
Taka prawda . (2026.02.11)

info

4  
  0
@bra - Ale poco to nagrywać i dawać do neta??jakieś popisówki to były??
(2026.02.11)
Koledzy to puścili, a nie On...
Anonimek1 (2026.02.11)
zobaczymy co ta zmiana przyniesie - obecny nowy Komendant ile czasu zamierza zagościć ??? 6 miesięcy i emeryturka jak zrobił to m. in. Krzysztof Koncert, Marek Osik i cała reszta..... pownikow
(2026.02.11)

info

4  
  0
@Spacerowicz - wojewódzki nie zostanie odwołany bo to była ustawka
(2026.02.11)
przecież od tunjus pracował nie widzę zmian będzie gorzej niż bylo
(2026.02.11)
@Spacerowicz - zostanie niebawem
(2026.02.11)
@Renata 09 - Bardzo trafnie Pani to ujęła. Na co dzień personel pomocniczy nie jest w ogóle doceniany, a tu okazał się fundamentem policji.
(2026.02.11)