Wybrany wątek opinii
proszę bardzo, zabrakło sprzątaczki w Tolkmicku i cała policja się posypała, poleciały głowy
Do moderacji
Odpowiedz
99
2
No i palacza! Ale jaja !
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
Zabrakło sprzątaczki, ale została miotła... a ta jak pięknie wymiata, wszystkch zaspanych w komendach, tego nie było przez lata, podobnie będzię w urzędach, tyłki ktoś mocno zaspawał, stołkow nie da się ruszyć, szefunio tylko udawał, gdy śnieżek zaczął nam pruszyć, że ciepło jest w pododdziałach, jest komu sypać do pieca, lecz filmik puścili, na łamach, I nie zła teraz jest checa.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0