Wybrany wątek opinii

Jeszcze raz, KMP w Elblągu składa wniosek o zatrudnienie pracownika cywilnego bo poprzedni jest na zwolnieniu, czeka na decyzję zwierzchnika tj. KWP w Olsztynie, ale ten nie ma wniosku na biurku bo papier jest gdzieś w finansach, więc rośnie frustracja w Tolkmicku. Filmik sie pojawia, KWP w Olszynie zapowiada odwołanie komendanta w Elblagu w tym samym czasie wszczyna kontole, ktorej wyników jeszcze nie ma, ale już KWP w Olsztynie dokonuje zmian kadrowych w pięciu jednostkach. Sorry to się kupy nie trzyma, ryba psuje się od góry, pozamiatać to powinni w Olsztynie bo coś nie działa zarządzanie z Olsztyna, a konsekwencje płaci 5 komend policji.
abcdefg (2026.02.11)
@abcdefg - Aja myślę że kierownika dzielnicowych z jego parlamentarnym jnęzykiem powinni przenieść do wykroczeń, albo dochodzeniówki. Tam palić w piecu nie musi, niech się wykarze realną pracą!
Erich (2026.02.12)
@abcdefg - NO bo nie wiadomo o co chodzi, więc przy okazji wydzyścimy nie sprzyjających nm komediantów. Jak w teatrze
Erich (2026.02.12)
@abcdefg - Bo się rosołowi nie chce palić. Bo on jest komendasnt i ma wyjebane,
Erich (2026.02.12)
Powrót do komentarzy