A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
100 na 100
To juz bliższych nie bylo ??
Jakby policjanci mieli być wywalani z roboty za wulgarny język, to mało kto by się tam ostał xD
Nowy komendant ma łagodne może nawet nieśmiałe oblicze. Mam nadzieję, że czasami marszczy brew
podobno wydano zakaz wchodzenia do piwnic, ... ta na wszelki wypadek
Moim zdaniem, policja jest przeżarta pzprowskimi synami i esbeckimi mariuszkami... Gdyby jakiś dziennikarz śledczy zajął się tym kto w ostatnich dekadach kończył szkoły oficerskie policji ludziom włosy by stanęły dęba....
Co z ośrodkiem zdrowia w Tolkmicku podobna sytuacja
a co z tą umarnientom 14-om?
W who is who przedstawiacie osoby znane jeszcze z niczego, pomijacie celowo lub z przypadkiem wielu byłych radnych kilku kadencji, którzy jeszcze coś robili,
Ten rowniez zostanie odwolany. zaden dotychczasowy komendant nie potraktowal powaznie parkowania na chodnikach, trawnikach i innych niedozwolonych miejscach. z zamknietymi oczami daleko sie nie zajedzie.