UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeszcze raz, KMP w Elblągu składa wniosek o zatrudnienie pracownika cywilnego bo poprzedni jest na zwolnieniu, czeka na decyzję zwierzchnika tj. KWP w Olsztynie, ale ten nie ma wniosku na biurku bo papier jest gdzieś w finansach, więc rośnie frustracja w Tolkmicku. Filmik sie pojawia, KWP w Olszynie zapowiada odwołanie komendanta w Elblagu w tym samym czasie wszczyna kontole, ktorej wyników jeszcze nie ma, ale już KWP w Olsztynie dokonuje zmian kadrowych w pięciu jednostkach. Sorry to się kupy nie trzyma, ryba psuje się od góry, pozamiatać to powinni w Olsztynie bo coś nie działa zarządzanie z Olsztyna, a konsekwencje płaci 5 komend policji.

abcdefg

Anuluj