UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panie nowy komendancie. Proszę zapowadzić tu porządek w komendzie z funkcjonariuszami bo afera goni afer a ręka ręke myje. My mieszkańcy tego miasta domagamy się również stanowczo rzetelnego wyjaśnienia sprawy młodego Oliwiera który zginą w "niejasnych okolicznościach" a w wyjaśnienie sprawy powiązanych jest dwóch obecnie pańskich funkcjonariuszy. To takie podrzucone " Kukulcze jajo" po poprzedniku. Spraw jest więcej ale ta najbardziej bulwersuje opinie publiczną.