UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No i uaktywnili się PiSowscy ujadacze. Ale na szczęście jest Was niewielka grupka i do tego wypada po 10 wpisów na jednego. Jakoś jeżdżę przez torowisko koło Ogrodów i nigdy nic się nie dzieje. No tak, ale jeździć to też trzeba umieć a nie tylko kłapać ozorem na lewo i prawo. Rączki na kierownicę, noga z gazu i płynnie przejedziecie maruderzy. Brawo władze miasta, robić kolejne remonty, większość mieszkańców i to znaczna jest zadowolona z poprawy warunków drogowych i komunikacyjnych.
pozytywny-elblążanin