UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Elbląg potrafi - Dla informacji bedzie robiona petla na Obroncow Pokoju. A jaki jest stan wjazdu i wyjazdu na Ogolnej to mozna zobaczyc jak Pesa jedzie, fajnie rzuca na boki
motorowy
@Elbląg potrafi - Dla informacji bedzie robiona petla na Obroncow Pokoju. A jaki jest stan wjazdu i wyjazdu na Ogolnej to mozna zobaczyc jak Pesa jedzie, fajnie rzuca na boki
motorowy