UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Elbląg potrafi - Dla informacji bedzie robiona petla na Obroncow Pokoju. A jaki jest stan wjazdu i wyjazdu na Ogolnej to mozna zobaczyc jak Pesa jedzie, fajnie rzuca na boki

motorowy

Anuluj