UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Wakacje - Miasto się wyludnia ale tacy jak ty ciągle tu tkwią. Nie ma obaw, że się wyludni bo takich jak ty jest większość, żadnej decyzji nie podejmie, będzie tylko wiecznie marudzić.


Anuluj