UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Wakacje - Miasto się wyludnia ale tacy jak ty ciągle tu tkwią. Nie ma obaw, że się wyludni bo takich jak ty jest większość, żadnej decyzji nie podejmie, będzie tylko wiecznie marudzić.
@Wakacje - Miasto się wyludnia ale tacy jak ty ciągle tu tkwią. Nie ma obaw, że się wyludni bo takich jak ty jest większość, żadnej decyzji nie podejmie, będzie tylko wiecznie marudzić.