Wybrany wątek opinii
No i uaktywnili się PiSowscy ujadacze. Ale na szczęście jest Was niewielka grupka i do tego wypada po 10 wpisów na jednego.
Jakoś jeżdżę przez torowisko koło Ogrodów i nigdy nic się nie dzieje. No tak, ale jeździć to też trzeba umieć a nie tylko kłapać ozorem na lewo i prawo. Rączki na kierownicę, noga z gazu i płynnie przejedziecie maruderzy. Brawo władze miasta, robić kolejne remonty, większość mieszkańców i to znaczna jest zadowolona z poprawy warunków drogowych i komunikacyjnych.
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
@pozytywny-elblążanin - Nareszcie jakaś mądra opinia. Nasi mieszkańcy to wieczni narzekacze. Nic miasto nie robi - źle, robi coś - też źle. Nie urodził się jeszcze ktoś taki, kto by dogodził wszystkim.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0