Wybrany wątek opinii
Rozumiem, że na pętli przy ul. Obrońców Pokoju tramwaje będą ciągnięte przez lokomotywy spalinowe pożyczone od PKP? Przecież pętla jest w stanie rozbiórki, nie ma tam trakcji elektrycznej, ostatnio nawet słupy już zdemontowali.
Do moderacji
Odpowiedz
22
10
@Elbląg potrafi - Ależ nie! W ramach troski o mieszkańców, to sami pasażerowie będą przepychać tramwaj po pętli...
Do moderacji
Odpowiedz
18
7
@Wujek dobra rada - W ramach troski o mieszkańców, pojawi się także gość z banjo i będzie: "Dzień dobry cześć i czołem..... "
Do moderacji
Odpowiedz
8
3
@Elbląg potrafi - Dla informacji bedzie robiona petla na Obroncow Pokoju. A jaki jest stan wjazdu i wyjazdu na Ogolnej to mozna zobaczyc jak Pesa jedzie, fajnie rzuca na boki
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@Elbląg potrafi - Alez nie. Konie albo muly beda ciagnac wagony tramwajowe
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
No to pierwszy zaprzęg skompletowany, ty i potrafiący. Wio.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1