Wybrany wątek opinii

Rozumiem, że na pętli przy ul. Obrońców Pokoju tramwaje będą ciągnięte przez lokomotywy spalinowe pożyczone od PKP? Przecież pętla jest w stanie rozbiórki, nie ma tam trakcji elektrycznej, ostatnio nawet słupy już zdemontowali.
Elbląg potrafi (2026.02.10)
@Elbląg potrafi - Ależ nie! W ramach troski o mieszkańców, to sami pasażerowie będą przepychać tramwaj po pętli...
Wujek dobra rada (2026.02.10)
@Wujek dobra rada - W ramach troski o mieszkańców, pojawi się także gość z banjo i będzie: "Dzień dobry cześć i czołem..... "
(2026.02.10)
@Elbląg potrafi - Dla informacji bedzie robiona petla na Obroncow Pokoju. A jaki jest stan wjazdu i wyjazdu na Ogolnej to mozna zobaczyc jak Pesa jedzie, fajnie rzuca na boki
motorowy (2026.02.11)
@Elbląg potrafi - Alez nie. Konie albo muly beda ciagnac wagony tramwajowe
(2026.02.11)
No to pierwszy zaprzęg skompletowany, ty i potrafiący. Wio.
(2026.02.11)
Powrót do komentarzy