Wybrany wątek opinii

Jak już wyżej ktoś napisał, proponuję aby osoby które odbierały remont torowiska przy Ogrodach, przejechały się tam i zobaczyły jak to dzisiaj wygląda. Skoro już jest tam wielki uskok, to chyba robota nie do końca była rzetelnie wykonana. A druga sprawa to jaki sens jest inwestowanie w tramwaje, rozbudowywanie sieci, jak każdego roku spółka Tramwaje Elbląski przynosi straty. To lepiej tą spółkę zlikwidować, a pieniądze zainwestować w transport autobusowy. Elbląg jest małym miastem i autobusy w zupełności wystarczą jako transport publiczny.
Elf (2026.02.10)
@Elf - A moze wszystko zlikwidowac i przesiasc sie na konie, furmanki. Bedzie ekologicznie. Zieloni beda zadwoleni
(2026.02.11)
@Elf - Powtarzam przesiasc sie na furmanki. Sa ekologiczne i w miare tanie
(2026.02.11)
Powrót do komentarzy