UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wg mnie skoro jest taki opór przeciwko budowaniu dużych bloków na przedmieściach na terenach zielonych, to Prezydent powinien zaproponować firmie Eko - Bud inną lokalizację. Np. wolne place w Śródmieściu między Tysiąclecia, Zagonową, Sopocką i Czerniakowską lub między Komendą Policji na Tysiąclecia a ul. Fabryczną. Rozumiem szacunek niektórych urzędników do wspomnień ich rodziców, ale przy głównej ulicy przelotowej Elbląga czas na zmiany od 1965 roku.