Wybrany wątek opinii

Przecież tam jest niedaleko bażantarnia albo dolinka jak chcą zieleni
(2026.02.06)
Zrozum że zabetonowanie tego skrawka zieleni w tym miejscu podczas obfitych ulew czy jak wolisz długotrwałych opadów spowoduje zalania i podtopienia całego terenu z możliwością zalania piwnic i całej infrastruktury towarzyszącej. Ten skrawek zieleni to naturalna gąbka dla deszczu a drzewa latem dla ochłody w gorące i upalne dni. Chcesz mieć tam piekarnik latem i podtopienia jesienią czy też i wiosna to proszę bardzo budować i tam mieszkać tylko później przestańcie biadolić na miasto i władzę z jakiego by nie była podmiotu partyjnego.
(2026.02.06)
Powrót do komentarzy