UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wg mnie skoro jest taki opór przeciwko budowaniu dużych bloków na przedmieściach na terenach zielonych, to Prezydent powinien zaproponować firmie Eko - Bud inną lokalizację. Np. wolne place w Śródmieściu między Tysiąclecia, Zagonową, Sopocką i Czerniakowską lub między Komendą Policji na Tysiąclecia a ul. Fabryczną. Rozumiem szacunek niektórych urzędników do wspomnień ich rodziców, ale przy głównej ulicy przelotowej Elbląga czas na zmiany od 1965 roku.