UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może najpierw trzeba pomyśleć o ulicy Królewieckiej która się blokuje na całej długości, a po drugie mam nadzieję że ci co kupią będą mieli problemy z wilgocią jak ci z korony


Anuluj