UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miasto się rozrasta i to jest dobrze. Nawiedzeni blokować chcą jak ul. Wschodnią dla widzimisię tylko. Budować!
Miasto się rozrasta i to jest dobrze. Nawiedzeni blokować chcą jak ul. Wschodnią dla widzimisię tylko. Budować!