UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Firma eko bud to firma - wał. Budują tak budynki że w mieszkaniach kupionych 2-3 lata temu pęka, łamie i zapada się podłoga w naroznikach czyli jastrych. Jak rozbierasz żeby sam naprawić to się okazuje że pod podłogą brakuje stryropianiu na szerokość 5 cm stąd podłoga w tym miejscu wisi w powietrzu i łamie się pod obciążeniem zwykłego biurka czy komody ale z racji ze kosz naprawy koło 300 zł z robocizna to żaden prokurator nie będzie umiał postawić zarzutów a policja nie przyjmie zawiadomienia i popełnieniu przestępstwa - oszustwo i niezgodność z aktualnymi przepisami prawa budowlanego. Na elektryce w budynkach też robią ostre wały np nie dociągają osobnej linii z zAbezpieczeniem do zmywarki w kuchni i twierdzą że przecież jest 3 fazowe, owszem jest ale przepisy mówią że bez względu na to musi być osobna linia do zmywarki. Popatrzcie w swoich projektach elektrycznych jeśli w ogóle wam wydali takowe...

Klient0234