51
03.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
napiszę jeszcze raz- podatek od nieruchomości dla firm jest 30krotnie większy(nie mówię tu o niemieckich sklepach, tylko o lokalsach), nie będzie żadnych biznesów, chyba że zbieranie butelek po 10gr.
(2026.02.03)

info

15  
  2
"to Pan sliwka ogarnął" - do pana to mu bardzo daleko kolego, na taki tytuł trzeba sobie zasłużyć, wiesz.
(2026.02.03)
A ludzie się dziwią że w Pasłęku budują nowe osiedla, czyli mieszkania o połowę tańsze niż w Elblągu. Przecież to tylko 20 minut z Elbląga i na emeryturę warto przenieść się do Pasłęka gdzie jest tańsze życie, nudne i wolniejsze starzenie się a dla młodych perspektywa rozwoju i stałej pracy. A tak na marginesie to jestem za przyłączeniem Pasłęka do Elbląga razem z Gronowem Górnym robiąc wielkomiejską aglomerację.
(2026.02.03)

info

15  
  9
Ta sekta z PiS widzi i ufa tylko w jedno ! "donosicielstwo, służalczość i frajerstwo"
(2026.02.03)
Dobrze że śliwka z małej litery bo on co najwyżej ogarnia kuwetę prezesa... I tylko tyle.
(2026.02.03)
Ale jak nie ogarnięty może ogarnąć ? On nic dla pasłęka nie zrobił, wiem to bo tu mieszkam i znam temat ! Ja pamiętam deklaracje że przeprowadzi się do Elbląga i co ? Na czas kampanii by dostać się do koryta to nie zaszkodzi obiecywać.....
(2026.02.03)
głupie a nie niewygodne - to różnica
(2026.02.03)
Na jakiej podstawie twierdzisz, że Elbląg nie chciał? Miałeś sen kłamczuszku?
grad (2026.02.03)
Sliwak byłby idealnym prezydentem nie tylko Elbląga ale i Polski! Przyjdzie czas na niego... a kiedy przyjdzie na niego czas, a przyjdzie czas na nie goooo; -D
(2026.02.03)
@grad - bo Pan Śliwka przerąbał w wyborach z kretesem - Elblążanie pokazali mu paluszek i niech o tym pamięta. Mamy tu świetnego prezydenta,
(2026.02.03)