A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
"A kiedy przyjdzie na Ciebie czas, A przyjdzie czas na Ciebie, Porwie Cię wtedy wysoko tak, Do góry Cię uniesie"
"Lecz nagle możesz zacząć spadać w dół
To już nie to samo…"
To nasz złom sprzedajemy niemcom?, acha a od nich mamy cały śmietnik, beczki z toksynami, opony I wszystko co nas zatruwa w tych pożarach, kto to wszystko wpuszcza?
Śliwka ogarnął :-), śliwka co najwyżej, może ogarnąć łupież wokół kaczki.
Trumpa już tak porwało że już tylko z tej góry upadek go czeka niemiłosierny... Amen
MAAG ucieka, to pod publikę jadą.
Szkoda ze jakichś wyborów nie ma to i w całą polszczyzne by poszedł.
A już się łudziłem, że większa inwestycja dająca pracę w Elblągu...
Pis to Mafia Pierzastego.