51
03.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
"A kiedy przyjdzie na Ciebie czas, A przyjdzie czas na Ciebie, Porwie Cię wtedy wysoko tak, Do góry Cię uniesie"
(2026.02.03)
"Lecz nagle możesz zacząć spadać w dół To już nie to samo…"
Netkot (2026.02.03)
To nasz złom sprzedajemy niemcom?, acha a od nich mamy cały śmietnik, beczki z toksynami, opony I wszystko co nas zatruwa w tych pożarach, kto to wszystko wpuszcza?
Why ??? (2026.02.03)
Śliwka ogarnął :-), śliwka co najwyżej, może ogarnąć łupież wokół kaczki.
(2026.02.03)
Trumpa już tak porwało że już tylko z tej góry upadek go czeka niemiłosierny... Amen
(2026.02.03)
MAAG ucieka, to pod publikę jadą. Szkoda ze jakichś wyborów nie ma to i w całą polszczyzne by poszedł.
(2026.02.03)

info

3  
  1
Normalny polski dom
Świat według pis (2026.02.03)
@Why ??? - Kto to wpuszcza ? Wystarczy poszukać "Zgodnie z dokumentami do Polski legalnie wjedzie ponad 90 tysięcy ton odpadów. Gdyby załadować je na ciężarówki, to sznur tych pojazdów ciągnąłby się ponad 80 kilometrów. Tymczasem mamy problemy z własnymi odpadami.... " Poszukaj sobie też ile pozwoleń na zrzuty ścieków do polskich rzek wydały Wody pisowskie. Screen z datą dla jasności
Zatruli kraj (2026.02.03)
A już się łudziłem, że większa inwestycja dająca pracę w Elblągu...
(2026.02.03)

info

7  
  0
Pis to Mafia Pierzastego.
Dzielniatak (2026.02.03)

info

4  
  4