UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@grad - bo Pan Śliwka przerąbał w wyborach z kretesem - Elblążanie pokazali mu paluszek i niech o tym pamięta. Mamy tu świetnego prezydenta,


Anuluj