UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@grad - bo Pan Śliwka przerąbał w wyborach z kretesem - Elblążanie pokazali mu paluszek i niech o tym pamięta. Mamy tu świetnego prezydenta,
@grad - bo Pan Śliwka przerąbał w wyborach z kretesem - Elblążanie pokazali mu paluszek i niech o tym pamięta. Mamy tu świetnego prezydenta,