Wybrany wątek opinii

Sliwak byłby idealnym prezydentem nie tylko Elbląga ale i Polski! Przyjdzie czas na niego... a kiedy przyjdzie na niego czas, a przyjdzie czas na nie goooo; -D
(2026.02.03)
Czlowieku zanim cos napiszesz i opublikujesz to zastanów się.
Ciotka Irena (2026.02.11)
Powrót do komentarzy