Wybrany wątek opinii
Sliwak byłby idealnym prezydentem nie tylko Elbląga ale i Polski! Przyjdzie czas na niego... a kiedy przyjdzie na niego czas, a przyjdzie czas na nie goooo; -D
Do moderacji
Odpowiedz
8
12
Czlowieku zanim cos napiszesz i opublikujesz to zastanów się.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0