UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sliwak byłby idealnym prezydentem nie tylko Elbląga ale i Polski! Przyjdzie czas na niego... a kiedy przyjdzie na niego czas, a przyjdzie czas na nie goooo; -D


Anuluj