UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sliwak byłby idealnym prezydentem nie tylko Elbląga ale i Polski! Przyjdzie czas na niego... a kiedy przyjdzie na niego czas, a przyjdzie czas na nie goooo; -D
Sliwak byłby idealnym prezydentem nie tylko Elbląga ale i Polski! Przyjdzie czas na niego... a kiedy przyjdzie na niego czas, a przyjdzie czas na nie goooo; -D