UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ludzie się dziwią że w Pasłęku budują nowe osiedla, czyli mieszkania o połowę tańsze niż w Elblągu. Przecież to tylko 20 minut z Elbląga i na emeryturę warto przenieść się do Pasłęka gdzie jest tańsze życie, nudne i wolniejsze starzenie się a dla młodych perspektywa rozwoju i stałej pracy. A tak na marginesie to jestem za przyłączeniem Pasłęka do Elbląga razem z Gronowem Górnym robiąc wielkomiejską aglomerację.