UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
napiszę jeszcze raz- podatek od nieruchomości dla firm jest 30krotnie większy(nie mówię tu o niemieckich sklepach, tylko o lokalsach), nie będzie żadnych biznesów, chyba że zbieranie butelek po 10gr.
napiszę jeszcze raz- podatek od nieruchomości dla firm jest 30krotnie większy(nie mówię tu o niemieckich sklepach, tylko o lokalsach), nie będzie żadnych biznesów, chyba że zbieranie butelek po 10gr.