UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

napiszę jeszcze raz- podatek od nieruchomości dla firm jest 30krotnie większy(nie mówię tu o niemieckich sklepach, tylko o lokalsach), nie będzie żadnych biznesów, chyba że zbieranie butelek po 10gr.


Anuluj