UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale jak nie ogarnięty może ogarnąć ? On nic dla pasłęka nie zrobił, wiem to bo tu mieszkam i znam temat ! Ja pamiętam deklaracje że przeprowadzi się do Elbląga i co ? Na czas kampanii by dostać się do koryta to nie zaszkodzi obiecywać.....


Anuluj