A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak będzie murawa to i wyniki będą - od IV ligi i tak po kolei aż do PKO BP Ekstraklasa. Oczywiście po ściągnięciu klasowych zawodników i trenerów z dorobkiem w zdobyciu klubowych mistrzostw UEFA.
w 2032
Z 8 lat gadania wróbla i nissana o podgrzewanej murawie i wkoncu sukces na miarę tego upadającego miasteczka i klubu :D w 3 lidze obecna murawa by spokojnie starczyła! Ciekawe ile jeszcze wody w kanale upłynie zanim nie będzie trzeba stać w kolejce do dwóch toi toi za tymczasowa, blaszana trybunka?
czekamy na prezesa i ogarnięcie spraw organizacyjnych klubu
A jak wygląda sytuacja z finansami w Olimpii? czy już upadłość została ogłoszona? bo kiedyś krótki jeden artykuł i cisza, czy Olimpia pospłacała wszystkie swoje zobowiązania? czy nadal nie płaci wszystkim wkoło a rezydent dotuje ich z naszych podatków. Wstyd rezydencie missan.
a o jaki ci kanał chodzi?
coś ci się pomyliło rezydent to chyba jest raczej w Warszawie, czyż nie tak?
Mam nadzieję, że wszystko się uda i dostaną też dotację na profesjonalne lodowisko, bo Fudeko rozpieściło nas dobrymi meczami.
Osoby fizyczne mające miejsce zamieszkania w kraju oraz osoby prawne mające siedzibę w kraju, a także inne podmioty mające siedzibę w kraju, posiadające zdolność zaciągania zobowiązań i nabywania praw we własnym imieniu; rezydentami są również znajdujące się w kraju oddziały, przedstawicielstwa i przedsiębiorstwa...