UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam nadzieję, że wszystko się uda i dostaną też dotację na profesjonalne lodowisko, bo Fudeko rozpieściło nas dobrymi meczami.
Mam nadzieję, że wszystko się uda i dostaną też dotację na profesjonalne lodowisko, bo Fudeko rozpieściło nas dobrymi meczami.