Wybrany wątek opinii
A kiedy przebudowa trybun i całkowite zadaszenie. ten obiekt to PRL.
Do moderacji
Odpowiedz
24
20
Najwyższy czas. Szkoda zmarnowanych lat. Ten stadion to wstyd dla miasta, oby po murawie przyszedł czas na trybuny, wiadomo, ze bez stadionu nie ma pilki.
Do moderacji
Odpowiedz
14
13
w 2032
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
czekamy na prezesa i ogarnięcie spraw organizacyjnych klubu
Do moderacji
Odpowiedz
9
0
"A kiedy przebudowa trybun i całkowite zadaszenie" - Jak będą jakiekolwiek pozytywne wyniki, tych "piłkarzy", teraz nie ma sensu, lepiej kasę na schronisko przeznaczyć i więcej dobrego z niej będzie.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
@Mama malego pilkarza - Jak TY jesteś mamą, to ja jestem trumpek. wiesz.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1