Wybrany wątek opinii

A kiedy przebudowa trybun i całkowite zadaszenie. ten obiekt to PRL.
(2026.02.03)
Najwyższy czas. Szkoda zmarnowanych lat. Ten stadion to wstyd dla miasta, oby po murawie przyszedł czas na trybuny, wiadomo, ze bez stadionu nie ma pilki.
Mama malego pilkarza (2026.02.03)
w 2032
(2026.02.03)
czekamy na prezesa i ogarnięcie spraw organizacyjnych klubu
kibic walczący z ochroną (2026.02.03)
"A kiedy przebudowa trybun i całkowite zadaszenie" - Jak będą jakiekolwiek pozytywne wyniki, tych "piłkarzy", teraz nie ma sensu, lepiej kasę na schronisko przeznaczyć i więcej dobrego z niej będzie.
(2026.02.03)
@Mama malego pilkarza - Jak TY jesteś mamą, to ja jestem trumpek. wiesz.
(2026.02.03)
Powrót do komentarzy