A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Stadion to nadal skansen. Podgrzewana murawa pasuje do niego jak kawior do dresu.
Ale po co?????
Beczka śmiechu co niedziela, karuzela, karauzela' prędzej na wiochach zrobią podgrzewaną murawę, niż w tym dumnym mieście. gawiedz słucha I już klaszcze, ktoś im znowu sika w paszcze
Rozpędzić tych leni
@Mieszkaniec dzielnicy. - Masz parking koło cmentarza, ok 120 metrów, ale jak się tam nigdy nie było to skąd możesz to wiedzieć
Jak będzie bydło przychodziło na mecze to ludzie, rodziny nie będą przychodzić..... A wśród " normalnych" kibiców trzeba szukać potencjalnych sponsorów. Jestem za sportem a nie za patologią, sport ma wychowywać młodych ludzi.
"A kiedy przebudowa trybun i całkowite zadaszenie" - Jak będą jakiekolwiek pozytywne wyniki, tych "piłkarzy", teraz nie ma sensu, lepiej kasę na schronisko przeznaczyć i więcej dobrego z niej będzie.
@Mama malego pilkarza - Jak TY jesteś mamą, to ja jestem trumpek. wiesz.
Apropos sikania- zapytam po francusku - " a kible tu są "
Stadion w innym miejscu a na A8 z prawdziwego zdarzenia tor do jazdy szybkiej na lodzie Jest w Tomaszowie buduje się w Zakopanem i przydałby się na północy a Elbląg to najlepsze miejsce Na razie mamy jeden a już są wyniki Za chwilę olimpiada i największe szanse na medal mamy w tej dyscyplinie