UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Z 8 lat gadania wróbla i nissana o podgrzewanej murawie i wkoncu sukces na miarę tego upadającego miasteczka i klubu :D w 3 lidze obecna murawa by spokojnie starczyła! Ciekawe ile jeszcze wody w kanale upłynie zanim nie będzie trzeba stać w kolejce do dwóch toi toi za tymczasowa, blaszana trybunka?