Wybrany wątek opinii
Z 8 lat gadania wróbla i nissana o podgrzewanej murawie i wkoncu sukces na miarę tego upadającego miasteczka i klubu :D w 3 lidze obecna murawa by spokojnie starczyła! Ciekawe ile jeszcze wody w kanale upłynie zanim nie będzie trzeba stać w kolejce do dwóch toi toi za tymczasowa, blaszana trybunka?
Do moderacji
Odpowiedz
9
2
a o jaki ci kanał chodzi?
Do moderacji
Odpowiedz
2
1