UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A jak wygląda sytuacja z finansami w Olimpii? czy już upadłość została ogłoszona? bo kiedyś krótki jeden artykuł i cisza, czy Olimpia pospłacała wszystkie swoje zobowiązania? czy nadal nie płaci wszystkim wkoło a rezydent dotuje ich z naszych podatków. Wstyd rezydencie missan.