UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A jak wygląda sytuacja z finansami w Olimpii? czy już upadłość została ogłoszona? bo kiedyś krótki jeden artykuł i cisza, czy Olimpia pospłacała wszystkie swoje zobowiązania? czy nadal nie płaci wszystkim wkoło a rezydent dotuje ich z naszych podatków. Wstyd rezydencie missan.