Wybrany wątek opinii

A jak wygląda sytuacja z finansami w Olimpii? czy już upadłość została ogłoszona? bo kiedyś krótki jeden artykuł i cisza, czy Olimpia pospłacała wszystkie swoje zobowiązania? czy nadal nie płaci wszystkim wkoło a rezydent dotuje ich z naszych podatków. Wstyd rezydencie missan.
(2026.02.03)
coś ci się pomyliło rezydent to chyba jest raczej w Warszawie, czyż nie tak?
(2026.02.03)
Czy twoje ego to "donosicielstwo, służalczość i frajerstwo"?
(2026.02.03)
Osoby fizyczne mające miejsce zamieszkania w kraju oraz osoby prawne mające siedzibę w kraju, a także inne podmioty mające siedzibę w kraju, posiadające zdolność zaciągania zobowiązań i nabywania praw we własnym imieniu; rezydentami są również znajdujące się w kraju oddziały, przedstawicielstwa i przedsiębiorstwa...
(2026.02.03)
Powrót do komentarzy