UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ano właśnie, powinno się. Tylko że hale i sprzęt nie są własnością tej firmy, a pewnego człowieka, który firmie to wynajmuje, nie za darmo oczywiście! Właściciel odpowiada za stan nieruchomości. Więc nie wprowadzaj czytelników w błąd. Nie robisz pewnie tego celowo... Choć nigdy nie wiadomo...