UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ile już trwa ta przepychanka z portem? Transport wodny jest na poziomie nikłym. Czy naprawdę nikt nie ma ambicji i odwagi żeby ten temat ruszyć?


Anuluj