UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ano właśnie, powinno się. Tylko że hale i sprzęt nie są własnością tej firmy, a pewnego człowieka, który firmie to wynajmuje, nie za darmo oczywiście! Właściciel odpowiada za stan nieruchomości. Więc nie wprowadzaj czytelników w błąd. Nie robisz pewnie tego celowo... Choć nigdy nie wiadomo...


Anuluj