UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kiedy niby na Bema jest zielona fala? Jeżdżę tam codziennie i stoi się na każdym skrzyżowaniu, bo akurat jak się dojedzie to gaśnie zielone.
Marian89
Kiedy niby na Bema jest zielona fala? Jeżdżę tam codziennie i stoi się na każdym skrzyżowaniu, bo akurat jak się dojedzie to gaśnie zielone.
Marian89