UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kierowcy Elbląga, cieszą się z inicjatywy Władz Miasta odnośnie zielonej fali. Miejsze zanieczyszczenie środowiska i płynniejszy ruch pojazdów na ulicach.
Kondek
Kierowcy Elbląga, cieszą się z inicjatywy Władz Miasta odnośnie zielonej fali. Miejsze zanieczyszczenie środowiska i płynniejszy ruch pojazdów na ulicach.
Kondek