UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kierowcy Elbląga, cieszą się z inicjatywy Władz Miasta odnośnie zielonej fali. Miejsze zanieczyszczenie środowiska i płynniejszy ruch pojazdów na ulicach.

Kondek

Anuluj